ГО «НАМ НЕБАЙДУЖЕ»

Травень 10, 2020 Off Автор admin

ГО «НАМ НЕБАЙДУЖЕ» звіт 2019 рік.

ГО «НАМ НЕБАЙДУЖЕ» звіт 2019 рік.

З 24 вересня 2019 року було розпочато реалізацію проекту «Гарденотерапія як ефективний інструмент соціального включення та реабілітації для людей з обмеженими можливостями». Метою його реалізації є розвиток та впровадження гарденотерапії як засобу інклюзивної соціально-екологічної реабілітації осіб з інвалідністю на території Запорізької області. Проект реалізується на території Комунального закладу вищої освіти (КЗВО) «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради в м. Запоріжжя та Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради Запорізької області.
В рамках проекту «Гарденотерапія як засіб інклюзивної соціально-екологічної реабілітації» була проведена наступна діяльність:
1. Інформація про початок проекту була поширена у мережі Internet.
2. Створена гарденотерпевтична лабораторія та відкриття гарденотерпевтичного центру реабілітації.
3. Розпочата робота з розробки методичних рекомендації щодо використання гарденотерапії в рамках соціальної реабілітації осіб з інвалідністю.
Для поширення інформації про проект, його мету, цілі та завдання, а також для залучення постачальників та виконавців робіт в рамках проекту були розміщені інформаційні оголошення у мережі Інтернет.
Для створення гарденотерпевтичної лабораторії та відкриття гарденотерпевтичного центру реабілітації була виконана наступна діяльність:
– Закуплено 79 одиниць обладнання (Ноутбук ASUS, принтер СANON MF4410, цифровий мікроскоп, біологічний мікроскоп, ваги лабораторні, відео мікроскоп, РН МЕТР «СМАРТ СЕНСОР» AS 218 (цифровий для ґрунту), універсальний аналізатор СОЭКС ЕКОВІЗОР F 4, Сушильна шафа, Ексикатори вакуумні з краном, 1-300 Ø 300 мм, Автоматичний пророщувач насіння, Світлодіодна фотолампа, Набір маленького садового інструменту).
– Закуплено меблі 11 одиниць (столи, шафи, тумби та сейф).
– Закуплено 43 одиниць хімреактивів.
– Закуплено 113 одиниць хімпосуду.
– Закуплено обладнання для теплиці (Система поливу рослин, Система освітлення).
– Закуплено робочий щоденник для гарденотерапії у кількості 2000 одиниць.
– Виготовлено 500 комплектів спецодягу з логотипом організації для роботи гарденотерпевтичних лабораторій та центрі (для дітей – 200 комплектів, дорослих – 300 комплектів).
Закуплене обладнання та меблі були передані за договором пожертви КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради та встановленні.
Також, в рамках проекту «Гарденотерапія як ефективний інструмент соціального включення та реабілітації для людей з обмеженими можливостями», за рахунок співфінансування було відремонтовано приміщення лабораторії з гарденотерапії у КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія». А саме: вирівняли, пошпаклювали стіни та підлогу; провели електропроводку, поклали лінолеум, робочі стіни виклали кахлем, інші стіни поклеїли шпалерами, зробили навісну стелю.
Після ремонту та облаштування лабораторії з гарденотерапії, 9 грудня 2019 року було організовано та проведено її урочисте відкриття за участі представників місцевих ЗМІ, місцевих органів влади, місцевих громадських діячів, представників КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія», учнів та відвідувачів реабілітаційного центру, та інших зацікавлених осіб. Загалом, у заході прийняло участь 66 осіб серед яких було 15 дітей з інвалідністю, що навчаються у санаторній школі-інтернаті. Під час заходу місцеві ЗМІ брали інтерв’ю у працівниках КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія», Голові правління ГО «НАМ НЕБАЙДУЖЕ», дітей з інвалідністю. У відкритті лабораторії з гарденотерапії КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» прийняли участь журналісти телеканалів «Канал Z» та «TV-5» і офіційного видання Запорізької обласної ради «Запорізька правда».
9 грудня 2019 року «Канал Z» та «TV-5» розмістили сюжети про подію у вечірніх випусках новин.
Відповідні сюжети викладені у мережі на сайті відеохостингу youtubeа та на сайтах цих телеканалів. Переглянуло 570 осіб та поставили лайки.
Переглянуло інформацію на сайті https://www.facebook понад 300 осіб серед яких 53 подобалось ця інформація та 12 осіб поділилися цією новиною.
Відповідні матеріали були розповсюджені на сайтах кількох громадських організацій та соціальних мережах ГО «ЕКОМЕРЕЖА», Громадська організація Всеукраїнське об’єднання вчених, Запорізька обласна Громадська організація “Кластер бджільництва “Бджола не знає кордонів”, ГО «МОЛОЧАЙ», ГО “ШИРОКИЙ СТЕП”, ГО “ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ”. На сьогоднішній день Інформаційна компанія охопила понад 600 людей. Це дозволить в подальшому освітити демонстрацію гарденотерапії як інклюзивної соціально-екологічної технології реабілітації осіб з інвалідністю, що сприятиме поширенню знань із зазначеного напрямку інклюзії та сприятиме поширенню гарденотерапії як на території Запорізької області так і інших регіонів країни.