В Україні стартував проєкт з академічної доброчесності

Жовтень 10, 2020 Off Автор admin

Джерело: Osvita.ua

В Україні стартував проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» для викладачів закладів вищої освіти. У рамках проєкту викладачі українських університетів можуть отримати нові навички задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти.

Організатори повідомляють, що проєкт передбачає надання навчальної та технічної підтримки персоналу центрів внутрішнього забезпечення якості освіти закладів вищої освіти.

Ця підтримка буде полягати у створенні ефективної моделі моніторингу якості освіти, виявленні ключових проблем і причин порушень принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу та наданні експертних рекомендацій із забезпечення якості освіти.

Таким чином, упродовж 2020 – 2022 років команда проєкту надаватиме допомогу відібраним університетам або їх академічним структурним підрозділам у розбудові інфраструктури забезпечення якості освіти та академічної доброчесності.

Учасники навчальних заходів у межах проєкту «Академічна доброчесність та якість освіти» матимуть додаткову змогу отримати сертифікат про підтвердження участі у разі успішного виконання завдань, запропонованих лекторами.

Прийом заявок на участь у проєкті триватиме до 2 листопада 2020 року.