Школярів і студентів запрошують до участи в Конкурсі соціальної антикорупційної відеореклами

Вересень 30, 2019 Off Автор admin

Джерело: www.poglyad.tv

Конкурсні роботи IІI Відкритого всеукраїнського студентсько-учнівського конкурсу соціальних відеопроєктів «Чесність починається з тебе» приймаються до 17 листопада 2019 року

Учні та студенти освітніх закладів України (шкіл, коледжів, технікумів, училищ, інститутів, університетів та ін.) мають можливість долучитись до конкурсу соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе». Для цього потрібно створити свій соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності під час академічного процесу та в житті –списування, плагіату, хабарництва, кумівства, використання службового становища для особистих цілей тощо.

IІI Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроєктів «Чесність починається з тебе» оголосили Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, Проєктом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), Компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики. Участь у Конкурсі можуть брати будь-які особи, що на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах освіти України (будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання).

Читайте ще:  Супермаркет самовільно зруйнував пішохідний перехід

Мета конкурсу – інформування освітньої  спільноти, та широкого суспільного загалу про поняття академічної доброчесності, попередження та протидії корупції, її деструктивного впливу через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює фундаментальні норми розвиненої спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та викладання, активна громадянська позиція тощо.

Конкурсні номінації для студентів вишів та закладів профтехосвіти України:

 «Навчайся гідно та відповідально»

Зарядись проти корупції»

«Приз глядацьких симпатій»

Конкурсні номінації для учнів закладів середньої освіти України:

 «Навчайся гідно та відповідально»

 «Корупція – це не круто»

«Приз глядацьких симпатій»

До речі, перемогу в номінації «Приз глядацьких симпатій» може здобути 1 відео, що за результатами голосування на Youtube-каналі Проєкту SAIUP, набере найбільшу кількість «вподобано»);

Конкурсна відеоробота не може посісти більше 1 призового місця (за винятком призу глядацьких симпатій, де вибір роблять глядачі).

Про вимоги до відео та докладніше про умови подачі робіт на конкурс  можна дізнатися за посиланням.

Для подачі конкурсного проєкту потрібно заповнити онлайн-форму та завантажити до неї ваш відеопроєкт. Онлайн-форма для участи за посиланням.

Читайте ще:  “Майдан. Пряма мова”: в столиці презентували нову книгу

Конкурсні проєкти соціальної відеореклами приймаються з 20 вересня до 17 листопада 2019 року.

 Результати конкурсу будуть оголошені 17 грудня 2019 року.

Загальний призовий фонд конкурсу – 90 000 гривень

Оголошення результатів Конкурсу з визначенням переможців, в тому числі оголошення переможців Конкурсу в номінаціях «Приз глядацьких симпатій», відбудеться 17 грудня 2019 року. Імена переможців буде опубліковано на офіційному сайті Організатора Конкурсу  18 грудня 2019 року.

Детальніше з положеннями про проведення IІI Відкритого всеукраїнського студентсько-учнівського конкурсу соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» можна ознайомитися за посиланням. Ознайомитися з відео – переможцями Конкурсу у 2016 та 2018 роках можна на YouTube каналі SAIUP за посиланням.

Джерело: saiup

Ілюстрація: USAID_ВзаємоДія