Переваги сонячної енергії в Запорізькому коледжі. Демонстрація проекту

Вересень 3, 2019 Off Автор admin

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЧЕНИХ розпочала демонстраційний проект «Переваги сонячної енергії», який реалізується в Запоріжжі з 01 квітня 2019 року, в рамках Програми малих грантів Глобального Екологічного Фонду Програми розвитку ООН в Україні, одним із пріоритетів якої є діяльність, спрямована на попередження змін клімату та адаптації до цих змін.

3 вересня 2019 року о 14-30 буде проведена презентація проекту «Переваги сонячної енергії»,  яка пройде в Запорізькому електротехнічному коледжу ЗНТУ за адресою м. Запоріжжя, вул.Незалежної України, 64 .

Планується продемонструвати роботу геліосистеми для забезпечення гарячого водопостачання у студентського гуртожитку електротехнічному коледжу ЗНТУ, яку встановили у липні 2019 року.

А також буде проведена інформаційна компанія з обізнаності громади про практичне використання сонячної енергії, як альтернативного джерела енергії. Встановлення всесезонної геліосистеми гарячого водопостачання студентського гуртожитку електротехнічному коледжу ЗНТУ м. Запоріжжя, дозволить створити певний механізм підвищення енергоефективності та зменшити споживання природних ресурсів типових громадських будівель.

 

Всі бажаючи можуть прийняти участь в проекті та можуть  надсилати свої комерційні пропозиції на електрону пошту: zogovcheni@gmail.com