Молодь в гостях у Запорізького геріатричного пансіонату

Липень 16, 2020 Off Автор admin

15 липня 2020 р. ТОВ “Завод Світлотехніка”, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЧЕНИХ та Громадська організація «ЦЕНТР ІНІЦИАТИВ МОЛОДІ»відвідали Комунальну установу “Запорізький геріатричний пансіонат” Запорізької обласної ради. Там ми допомогли як змогли, подарували 20 світильників з енергозберігаючими лампами, які допоможуть людям читати книжки. Людипохилого віку, які мешкають у геріатричному пансіонатібули раді нас зустріти, в їх обличчях ми побачилинеобхідність у допомозі та спілкуванні. Ми може зробили і невеличку допомогу у співвідношенні до всесвіту, але це була адресна та необхідна допомога.

ТОВ “Завод Світлотехніка”, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЧЕНИХ та Громадська організація «ЦЕНТР ІНІЦИАТИВ МОЛОДІ» у Комунальній установі “Запорізький геріатричний пансіонат” Запорізької обласної ради

 

 

 

Після невеликої співбесіди з мешканцями геріатричногопансіонату, ми зрозуміли, що подаровані гарні світильники дозволять людям похилого віку, які прожили цікаве та довге життя, отримати світло, як нам отримати світло у майбутнє.Молодь повинна пам’ятати, що люди, які збудували наше зараз, потребують допомоги, та ми в свою чергу повинні будувати їх майбутнє. Було надано хоч малу допомогу, але це був великий шаг щоби зробити їх майбутнє кращим.

Голова Комунальної установи “Запорізький геріатричний пансіонат” Запорізької обласної ради, Гончаренко Галина Андріївна, була дуже рада побачити безпосереднюдопомогу установі, яку очолює від ТОВ “Завод Світлотехніка”, ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇОРГАНІЗАЦІЇ ВЧЕНИХ та Громадської організації «ЦЕНТР ІНІЦИАТИВ МОЛОДІ». ”Завдяки вам про нас будуть пам’ятати, і ця пам’ять буде жити ще довго. Дякую” – були її слова.

За цю зустріч я б хотів подякувати ТОВ “Завод Світлотехніка” за допомогу від щирого серця. Представник ТОВ “Завод Світлотехніка”, Начальник відділу маркетингу Поліщук Вадим Володимирович промовив гарну фразу : «Ми маємо бути разом, як нове так і старе покоління, мають допомагати один одному, щоби старі вчили нове, а нове допомагало старому, щоб старе знову навчило нове.» І ми як люди нового покоління маємо завжди захищати своїх вчителів, яких навчило покоління минулого часу.

Так ось що я хотів сказати у цій статі, що ми маємо допомагати минулому щоби майбутнє було краще та гарне. Так давайте не забувати ніколи минуле.

 

Голова ГО «ЦЕНТР ІНІЦИАТИВ МОЛОДІ»
Лисак Павло