Молодь та зміна клімату

Грудень 1, 2020 Off Автор admin

30 листопада 2020 року відбувся онлайн-тренінг Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ, головною метою якого була підтримка молодіжних екологічних ініціатив в громадах та поширення кращих практик щодо роботи з молоддю.
До тренінгу долучилось понад 60 учасників, молодих активних лідерів з різних куточків України.Експертами було підготовлено насичену програму, змістовні та цікаві презентації, зокрема експерти розповіли про можливості інноваційної програми ПМГ ПРООН-ГЕФ «Молодь та зміна клімату», засади проектного менеджменту, глобальні та локальні екологічні виклики і можливості їх вирішення шляхом екосистемного мислення, а також про особливості заповнення аплікаційної форми проектної заявки з елементами відео.
Крім того, організаторами заходу було передбачено не тільки теоретичну частину тренінгу, але практичні дії. Так, завдяки отриманим навичкам, практичним вправам та натхненню від кращих екологічних практик учасники найближчим часом зможуть взяти участь у конкурсі, подавши заявку з відеороликом та отримати підтримку від Програми малих грантів на реалізацію своєї молодіжної ініціативи.

Всі матеріали тренінгу «Як молодіжній ініціативі отримати підтримку? Кращі практики ПМГ ПРООН-ГЕФ» розміщено на сайті та їх можна завантажити за посиланнями:
http://www.ecoosvita.org.ua/novyna/sogodni-vidbuvsya-trening-pmg-proon-gef-yak-molodizhniy-iniciatyvi-otrymaty-pidtrymku

Щиро дякуємо організаторам заходу, Програмі малих грантів ПРООН-ГЕФ за чудовий захід та отриманий досвід, а також учасникам за зацікавленість та плідну роботу!