Пачколін Юрій Ефтович

Грудень 15, 2019 Off Автор admin

Контактна інформація:

вул. Професора Толока, 33, кв. 47, м. Запоріжжя, 69121

Телефон моб. 097-303-56-11

Освіта:

вища, Запорізький машинобудівний інститут ім. В.Я. Чубаря, 1980, спеціальність «Електричні машини», інженер-електромеханік

Науковий ступінь, вчене звання:

кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних машин

Професійний досвід:

1972-1985 – Завод «Запоріжкабель», робота на посадах електромонтера, майстра, енергетика цеху.

1985-2001 – Запорізький електротехнічний коледж, викладач електротехнічних дисциплін.

2001-2008 – Запорізький електротехнічний коледж, заступник директора з виробничого навчання.

2008-2018 р. – Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ, заступник директора з навчальної роботи.

З 2018 р. – Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка», завідувач електротехнічного відділення.

З 2004 р. – доцент кафедри електричних машин Запорізького національного технічного університету (за внутрішнім сумісництвом).

У 2005 році закінчив аспірантуру в Запорізькому національному технічному університеті. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію «Спеціалізований електротехнологічний комплекс на базі індукційно-дугового перетворення електричної енергії». Беру активну участь у роботі Міжнародних науково-технічних конференцій за фахом. Представляв коледж на виставці «Освіта України – 2004» у м. Київ, де навчальний заклад було нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України.

Наукові праці неодноразово друкувалися у фахових журналах та журналах«Освіта. Технікуми, коледжі», «Персонал». Співавтор «Російсько-українського електротехнічного словника» на 25 000 слів і термінів. У 2005 році отримав патент “Сталеплавильний комплекс” UA № 6644-7С21С5/00.

На замовлення Міністерства освіти і науки України в складі робочої групи взяв участь у розробці Галузевих стандартів вищої освіти зі спеціальностей «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Виробництво електричних машин і апаратів».

Більше 20 років досліджую проблеми енергозбереження й застосування нетрадиційних джерел електроенергії. Автор багатьох статей, опублікованих у професійних журналах, документально підтверджених винаходів (Пачколін Ю.Е. Засади енергоефективного освітлення та зменшення обсягів споживання електроенергії: Методичні рекомендації. – Запоріжжя: Зелений парус, 2016. – 476 с.). У своїх роботах значна увага приділяється питанню ефективного використання енергоресурсів за рахунок застосування технічно обґрунтованих, економічно прийнятних з екологічної й соціальної точок зору інноваційних рішень.

Загальний педагогічний стаж: 35 років

Нагороди:

знак «Відмінник освіти України», Почесні грамоти Запорізької обласної державної адміністрації, Почесна відзнака Орджонікідзевської районної адміністрації Запорізької міської ради «За сприяння розвитку Орджонікідзевського району», Почесні грамоти Запорізького національного технічного університету, грамоти Запорізького електротехнічного коледжу Запорізького національного технічного університету

Особисті дані:

Дата народження – 23.01.1951

Одружений, маю сина.